انیمیشنی فوق العاده از داستان زندگی من و شما

برترین ها:سمفونی ۵ بتهوون می تواند تجسم موسیقیایی آن چیزی باشد که حکیم عمر خیام آن را <<چوگان قضا>> نامیده است. دودل چائوس (Doodle Chaos) توانسته است با ساخت این انیمشن فوق العاده داستان زندگی من و شما را به تصویر بکشد. هر بار که این انمیشن را می بینم، چیز تازه ای را می بینم:

آرامش زندگی، دست اندازها و طوفان های آن، از دست دادن کنترل آن ، بالا رفتن ها و پایین آمدن هایی که گاهی تا مرز سقوط و نابود شدن کامل پیش می رود، ولی ناگهان شانس آوردن ها و پیدا شدن یک تکیه گاه و اندکی آرامش که آن هم باز موقتی است، و ناگهان ورود عشق و شخص دیگر در زندگی و کلی چالش جدید با این همراه جدید:

نزدیک شدن ها، دور شدن ها، گاهی فقط یک حرکت موازی در کنار هم، و ناگهان دوباره تنها شدن ها، و تردید برای جلو رفتن و بازگشتن ها و ناگهان ورود همراه و همراهان تازه بگونه ای کاملا تصادفی به زندگی و بازهم تکرار همان داستان های پیشین با آنها و بازهم پایانی عجیب و غیرمنتظره!

و باز زندگی که این بار با تردید و ترس ادامه می یابد با سرگیجه هایش، دور خود چرخیدن هایش، و سر جای نخستین قرار گرفتن هایش، سقوط ها و خرد شدن هایش و عقب عقب رفتن هایش!

و آرامشی که دیری نمی پاید و جریانی که تند و تند و تندتر می شود تا حدی که خیلی از همراهانت خرد و محو می شوند و در نهایت سکوت و به پایان رسیدن ناگهانی همه چیز و همه کس!

سمفونی ۵ بتهوون به عقیده خیلی ها بزرگترین اثر موسیقی تاریخ است. شاید این انیمیشن توانسته باشد با ظرافت وصف ناپذیری دلیل و فلسفه آن را به تصویر بکشد. توصیه می کنم بارها و بارها این انیمیشن را ببینید. چرا که همه آن ها بارها و بارها در زندگی من و شما رخ داده و خواهد داد!

این اسباب بازی ها را دور بریزید

اسباب بازی های کوچک، درمانگران روح و جسم

اسباب بازی های مناسب برای کودکان زیر یک سال

چطوری اسباب بازی بچه ها رو تمیز کنیم؟

نکاتی برای خرید اسباب بازی

این اسباب بازی ها، کودک را راهی بیمارستان می کند

راهنمای انتخاب اسباب بازی بی خطر برای کودکان

اسباب بازی های کودک را چگونه تمیز کنیم؟

اسباب بازی و اهمیت آن در عملکرد ذهنی و جسمی کودک

نکات ایمنی و بهداشتی برای انتخاب اسباب بازی

7 نکته برای انتخاب درست آلات موسیقی برای کودکان

یک جعبه جاده درست کنید

استفاده از رسانه در کودکان و نوجوانان دارای سن مدرسه

آغاز تحقیقات و رسیدگی به پرونده شهادت مرزبان گلستانی/ ۹ نفر دستگیر شدند

نحوه درست کردن نرم کننده لباس خانگی

حال و هوای کافه در خانه؛ موکا درست کنید

انیمیشنی فوق‌العاده از داستان زندگی من و شما

اسباب ,بازی ,ها ,زندگی ,شدن ,های ,اسباب بازی ,و شما ,زندگی من ,من و ,ها و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فایل ابتدایی بانک دانلود مقالات,پروژه,سرگرمی,علمی,فرهنگی بیوگرافی بازیگران tabtsabz کاوشگران اسرار ایران باستان خوب زیستن اَللّهُمَّ اَعِنَّا عَلی تَأدِیَةِ حُقوقِهِ اِلَیْه لايف استايل صرفاً جهت اطلاع!!! دانش آموزان شهرستان بهمئی که‌درفراخوان مقاله نویسی حائز رتبه های اول در کشورشدند